VIDEO: Interviu cu LAURENȚIU ȘONCHERECHE, primarul Municipiului Fetești

1 Comment

  1. Picelli Liliana

    15 februarie 2023 at 09:51

    Bună dimineața!! Am 44 de ani de viața în acest oraș al nostru! De când m-am născut, nu am mai avut așa om la putere în Primărie, „la acel scaun” al domnului Laurențiu Șonchereche, au stat mulți, dar doar au stat pe acel scaun și atât … anterior actualului Primar, nu cred ca are prea mult timp să stea pe acel scaun, cum au stat alții la mâna Domnului pentru că dânsul chiar se ocupă și face lucruri foarte bune pentru noi ca cetățeni și orașul nostru!!! A făcut atâtea proiecte, atâtea lucruri vizibile cu rezultate pozitive pentru orașul nostru!! Nu îi doresc altceva decât să fie sănătos și să ducă la final toate proiectele cu BRIO, pentru că dânsul, chiar a făcut multe lucruri bune pentru noi, copiii noștri și orașul nostru!! Felicitări domnului Primar și întregii echipe!!

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată.