Anunț angajare SC URBAN SA Slobozia

♦ S.C.URBAN S.A. SLOBOZIA scoate la concurs 1 post de AUTOMATIST
✅️Cerințe :-cel puțin studii medii de specialitate: Automatist
-experiență în domeniu- reprezintă un avantaj
-permis conducere categoria B- obligatoriu
✅️Se oferă:-contract de muncă pe perioadă nedeterminată
-salariu atractiv, tichete de masă și vouchere de vacanță
-posibilități de promovare
♦ S.C.URBAN S.A. SLOBOZIA scoate la concurs 1 post de ȘEF FORMAȚIE SISTEM PERIURBAN
✅️Cerințe :-absolvent învățâmânt superior- de preferat Instalații sau cel puțin studii medii
-cunoștințe de specialitate mecanică, instalații alimentări cu apă, instalații sanitare, automatizarea proceselor de transport și distribuție a apei-reprezintă un avantaj
-capacitatea de a coordona o echipă și de a gestiona eficient mijloacele materiale și umane
-spirit dinamic, întreprinzător
-posibilități de promovare.
♦ S.C.URBAN S.A.SLOBOZIA scoate la concurs 1 post de INGINER ELECTRICIAN
✅️Cerințe:-studii superioare de profil- Inginer electrician
-minim 2 ani experiență – constituie un avantaj
-autorizație ANRE -obligatoriu
-cunoștințe medie tensiune-obligatoriu
-seriozitate, dinamism, perseverență, atenție la detalii, spirit de echipă și organizatoric.
✅️Se oferă: – contract de muncă pe perioadă nedeterminată
– posibilitatea de dezvoltare profesională prin participarea la cursuri.
♦ S.C.URBAN S.A. scoate la concurs 1 post de INGINER CHIMIST – în cadrul Laboratorului de analize apă
✅️Cerințe: -absolvent Facultatea de Chimie sau echivalent
-calificarea corespunzătoare și experiența în domeniu constituie un avantaj
-cunoștințe privind legislația în domeniu : SR EN ISO/IEC 17025:2018 și SR EN ISO 19011:2011, constituie un avantaj
-capacitate și dorință de învățare permanentă
-persoană organizată, comunicativă cu spirit de echipă dezvoltat
-abilități de organizare, prioritizare și planificare
✅️Descrierea postului: – efectuează analize fizico-chimice în cadrul laboratorului
– pregătește reactivi pentru analize
– înregistrează datele obținute în urma analizelor fizico-chimice (ape potabile și ape uzate)
– alte atribuțiuni conform fișei postului
✅️Se oferă: -contract de muncă pe perioadă nedeterminată
– posibilități de promovare.
📌Cererile de angajare însoțite de C.V. le puteți depune la sediul societății din Slobozia, Str. Vasile Alecsandri, Nr.14 sau pe adresa de e-mail: office@scurbansaslobozia.ro.